Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還可以還可以還可以還可以
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$68
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Y2K |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 18 cm |
| 長度 | 28 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb2404292968887765 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 4798641 people said the quality is very good!
Author: N***y
Date:
Review: 還可以還可以還可以還可以
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: j***n
Date:
Review: 剛才開啟遊戲喜愛性愛哭哭啼啼喔
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: p***c
Date:
Review: 跟照片一模一樣,很可愛
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 整體品質相當不錯,用起來方便,CP值很高。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.